Podpora

POMOC JE NAŠA CESTA

PILOT je viac ako nápoj – je to myšlienka, ktorá nás posúva ďalej počas letu za svojimi snami. Ide o cestu, ktorá nikdy nekončí a na ktorú sa môže vydať hocikto. Nie všetci to však máme na tejto ceste ľahké, preto pomáhame tým, ktorí to potrebujú. Poďme pomáhať spolu – spojme naše sily a umožnime aj ostatným lietať. Čím viac nás priloží ruky k dielu, tým viac pomoci dokážeme poskytnúť a prispieť k lepším zajtrajškom.

PRILEŤME NA POMOC

Niekedy nám život postaví do cesty prekážky, ktoré nám bránia kráčať – aj táto bariéra sa však dá prekonať. Naša iniciatíva pomáha ľuďom so zdravotným alebo sociálnym znevýhodnením hľadajúcim podporu, aby sa mohli opäť zodvihnúť a pokračovať na svojej ceste. Pomôžte im s nami – staňte sa súčasťou našej komunity Strážnych PILOTOV.
Pilot Energy Drink

POMÔŽME NINKE PASTIROVEJ

Ninka zápasí s nejednou ťažkosťou už od svojho narodenia. Začalo to arytmiou srdca a pokračovalo problémami s dýchaním, mozgovou obrnou (forma spastická kvadruparéza) a neskôr aj diagnostikou autizmu. Podpora Ninky je pre jej rodinu finančne nákladná a ocenia tak každú pomoc.

Pilot Energy Drink

ZVIERATÁ NÁS POTREBUJÚ

Zvieratá sú neodmysliteľnou a dôležitou súčasťou tohto sveta, rovnako ako my. Aj oni majú svoje práva, medzi ktoré patrí žiť bezpečne a šťastne.
Nedovoľme, aby sa zo zvierat stali iba nástroje našej zábavy, alebo aby doplácali na naše často bezohľadné chovanie.
Stojíme pevne za zvieratami, ich právami a nárokmi na slušné a ohľaduplné zaobchádzanie s nimi.
Kto bude hlasom tých, ktorí nemôžu hovoriť, a pomôže im žiť dôstojný život?
Ak ste to práve vy, pridajte sa k nám.
PILOT poskytol 1000 eur v hotovosti na nákup potrebných doplnkov a krmivo v hodnote 200 eur.

PILOT

Nájdi všetky zložky v jednej plechovke smart energy drinku PILOT a buď nabitý masívnou dávkou energie.