#Sompilot

Komunita PILOTOV

Komunita PILOTOV predstavuje ľudí, ktorí vedú zodpovedný život. Zodpovednosť, o ktorej hovoríme, sa týka bezpečia pri jazde a na cestách, takisto v aktuálnej situácii s ochorením COVID-19, a rovnako tak ide o zodpovednosť voči vlastnému zdraviu všeobecne. Cieľom je združovať ľudí, ktorí budú spolu s PILOTOM zodpovední piloti na cestách. Cestami rozumieme nielen jazdu, ale aj správnu a zodpovednú životnú cestu.

PILOTI sú ľudia, ktorí verejne prezentujú, že sú zodpovedndí PILOTI na svojich cestách.

Byť cestným pilotom nie je práca – je to poslanie. Na cestách čaká každého pilota kopec prekážok, ktoré musí vedieť predvídať a včas im predchádzať. Zodpovednosť je kľúčom k bezpečnej jazde a úspešnému príchodu do cieľa.

Buďte na cestách zodpovední aj vy a vezmite si nasledujúce PRAVIDLÁ ZODPOVEDNÉHO PILOTA k srdcu:

Budem dodržiavať predpísanú rýchlosť.
Dám prednosť chodcom a cyklistom.
Nebudem sa správať agresívne voči iným vodičom na cestách.
Vyvarujem sa telefonovaniu, jedeniu alebo pitiu za jazdy.
Poskytnem na cestách pomoc každému, kto ju bude potrebovať.

Bezpečnosť na cestách je v našich rukách – nehazardujme s ňou, ale vezmime túto zodpovednosť na plecia a ukážme, že je pre nás bezpečnosť prvoradá.

Ak si aj ty zodpovedný pilot, spoj sa s ostatnými hashtagom #sompilot.

Naši ambasádori

Igor Drotár a Aless

...nám ukazujú, že jazda so sebou nesie kopec potešenia a zábavy – okrem toho sú však obaja príkladní piloti, ktorí sú na svojich životných cestách rozvážni a zodpovední, pretože vedia, že bez toho sa do cieľa tak ľahko nedostanú.

Byť PILOTOM je poslanie – znamená to byť osobou, ktorá svetu ukáže, že je pripravená vziať zodpovednosť do vlastných rúk a ktorá je na cestách vždy pripravená.

Chcem byť PILOT

Je zodpovednosť tvojím druhým menom?
Chceš byť príkladom pre druhých a ukázať všetkým, že zodpovedná cesta je správna cesta?
Buď PILOT aj ty a daj to všetkým vedieť!